Complex Solutions Maria Ferenc - Żórawina Biznes. Mapa gospodarcza. Katalog Firm

Sellbuy
Przejdź do treści
Complex Solutions Maria Ferenc
‚Complex Solutions’ to firma, która zajmuje się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych, w tym między innymi ślubów i ostatnich pożegnań. Pomimo że firma działa od niedawna, to posiada już pewne doświadczenie we współpracy z akompaniatorem(organy/fortepian) jak i z innymi instrumentami. W moim repertuarze mogą Państwo znaleźć najbardziej znane okolicznościowe utwory, wśród których najczęściej wykonywanymi są: ‚Ave Maria’, ,Panis Angelicus’ oraz ‚Ave Verum’.
O wysokiej jakości usług i atrakcyjnej cenie(akompaniator/organista w cenie:) mogą się Państwo przekonać, powierzając nam oprawę muzyczną najważniejszych dla Państwa wydarzeń w życiu.
Zapraszam państwa do zapoznania się z ofertą i kontaktu  w celu uzgodnienia szczegółów.
Jestem absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego we Wrocławiu oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Ryszarda Bukowskiego w klasie fortepianu Profesor Anny Przyjemskiej Śpiewak. Studia licencjackie (wykonanie / kompozycja) ukończyłam na Middlesex University w Londynie w klasie śpiewu Marka Oldfielda, które to ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym.
Byłam też Stypendystką Prezydenta Miasta Wrocławia w dziedzinie osiągnięć pianistycznych (I nagroda na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym Zgorzelec/Goerlitz, I nagroda na XVII Konkursie Pianistycznym w Kłodzku, II nagroda na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym Zgorzelec/Goerlitz, III nagroda na Konkursie Miniatur we Wrocławiu, III nagroda na Konkursie Pianistycznym w Opolu oraz wyróżnienia na: Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. ,,Roberta Schumanna w Suwałkach oraz Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Opolu ).
Obecnie studiuję na studiach podyplomowych w Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie śpiewu solowego pod kierunkiem prof. dr hab. Ziemowita Wojtczaka. Jestem Właścicielem firmy Complex Solutions Maria Ferenc, która zajmuje się między innymi oprawą muzyczną ślubów i innych ceremonii.

Moje wykonania AVE MARIA oraz kilka innych przykładów

Zapraszam państwa do zapoznania się z ofertą i kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.
Complex Solutions Maria Ferenc
ul. Stefana Żeromskiego 7
55-020 Żórawina
nip. 8961620601
tel. +48 515 289 442
e-mail: merka97@gmail.com
Żórawina Biznes
Wróć do spisu treści